Άρτα: Αγώνες ALL STAR GAME στην Άρτα! Άρτα: Αγώνες ALL STAR GAME στην Άρτα! | Epirusblog.gr | Ιωάννινα Ήπειρος Ελλάδα

Άρτα: Αγώνες ALL STAR GAME στην Άρτα!



Άρτα: Αγώνες  ALL STAR GAME στην Άρτα!Την Παρασκευή 5 Ιουλίου 2019 στο ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ, θα διεξαχθούν οι αγώνες ALLSTAR ΑΓΟΡΙΩΝ και ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ που επιλέχθηκαν από τον Περιφερειακό Προπονητή Βαγγέλη Αυγερινό...
Ο αγώνας των Κοριτσιών θα διεξαχθεί ώρα 12:00 και ο αγώνας των Αγοριών ώρα 14:30.
Οι αθλήτριες που επιλέχθηκαν είναι οι παρακάτω :

Α’ ΟΜΑΔΑ
 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

1 ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 1 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2004
2 ΤΥΠΑΛΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2006
3 ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ 2 Α.Γ.Σ.Ι 2004
4 ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 2005
5 ΧΑΒΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ 2 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 2004
6 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3-4 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2005
7 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2004
8 ΛΙΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 2005
9 ΜΠΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 5 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2005
10 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 5 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 2004
Προπονητής : Καρατσώρης Δημήτριος

Β’ ΟΜΑΔΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

1 ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1 Α.Γ.Σ.Ι 2004
2 ΓΩΓΟΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1 Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 2004
3 ΠΙΣΤΙΟΛΑ ΑΝΝΑ 2-3-4 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 2004
4 ΣΤΕΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2004
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΕΦΗ 2 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2005
6 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ 2004
7 ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ 3 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2005
8 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 4 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2006
9 ΚΩΣΤΗ ΕΛΙΝΑ 5 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2006
10 ΠΕΤΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ 5 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 2004
Προπονητής : Χαντζάρας Στέφανος

Οι αθλητές που επιλέχθηκαν είναι οι παρακάτω :

Α’ ΟΜΑΔΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

1 ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2006
2 ΒΛΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2006
3 ΧΑΙΝΤΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 2006
4 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2-3-4 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 2006
5 ΤΣΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-3 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2006
6 ΡΙΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 2006
7 ΤΣΕΡΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 3 Α.Γ.Σ.Ι 2006
8 ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 3-4 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 2006
9 ΤΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2006
10 ΔΗΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5 Α.Γ.Σ.Ι 2006
Προπονητής : Καραπιπέρης Ντίνος

Β’ ΟΜΑΔΑ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

1 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2006
2 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 2006
3 ΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 Α.Λ.Φ.Α 93 2006
4 ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2006
5 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2-3 Α.Ο ΖΗΡΟΥ 2006
6 ΣΟΛΟΥΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 2006
7 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2006
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 4 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2006
9 ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2006
10 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 5 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2006
Προπονητής : Ασπρούδης Παναγιώτης

Οι αθλητές και αθλήτριες θα μετακινηθούν με ευθύνη των σωματείων τους.

Σε περίπτωση αδυναμίας αθλητή-τριας να συμμετάσχει στον αγώνα, η ΕΣΚΑΒΔΕ πρέπει να ενημερωθεί έως τη Δευτέρα 1/7/2019.
Τηλ. επικοινωνίας : 26410 56058 (Γραφείο ΕΣΚΑΒΔΕ), 6973559670 (Προπονητής Αναπτυξιακού) και 6986736700 (Υπάλληλος ΕΣΚΑΒΔΕ).

epirusblog.gr
5 of 5
Άρτα: Αγώνες ALL STAR GAME στην Άρτα!
epirusblog.gr
5 of 5
Αρτα 5627106567217696407
Σχόλια
item