Γιάννενα: Ο Δήμος Ιωαννιτών βραβεύει τους αριστούχους μαθητές Γιάννενα: Ο Δήμος Ιωαννιτών βραβεύει τους αριστούχους μαθητές | Epirusblog.gr | Ιωάννινα Ήπειρος Ελλάδα

Γιάννενα: Ο Δήμος Ιωαννιτών βραβεύει τους αριστούχους μαθητές

Γιάννενα: Ο Δήμος Ιωαννιτών βραβεύει τους αριστούχους μαθητές
Την καθιερωμένη ετήσια τελετή βράβευσης των αριστούχων μαθητών και μαθητριών οργανώνει την Κυριακή 28 Ιανουαρίου στις 11 το πρωί στην αίθουσα «Β. Πυρσινέλλας» του Πνευματικού Κέντρου, ο Δήμος Ιωαννιτών.

Στην εκδήλωση θα απονεμηθούν τιμητικές διακρίσεις στους αριστούχους μαθητές όλων των Γυμνασίων και Λυκείων του δήμου Ιωαννιτών, καθώς και στους έφηβους βουλευτές.

ΓΥΜΝΑΣΙΑ
1ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Γιουγλής Παναγιώτης, Κίτσος Ιάσωνας, Μαβίδη Μαρία – Νικολέττα, Μητσοπούλου Φερενίκη, Τζιμογιάννης Γεώργιος, Χρηστάκη Αγγελική
Β’ Τάξη: Μερτζάνη Χρυσή, Καρακίτσου Ευαγγελία, Νικολαΐδης Στέφανος
Γ’ Τάξη: Κίτσος Χρήστος, Γούσιας Αναστάσιος, Λάμπρου Εμμανουήλ

2ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Διαπολιτισμικής Εκπ/σης
Α’ Τάξη: Μαργαρίτης Παύλος, Σαιντούφη Ελένη, Ξυνόγαλου Αφροδίτη
Β’ Τάξη: Μέγα Ιωάννα, Δήμος Ελευθέριος – Ραφαήλ, Λάμπρου Ευαγγελία
Γ’ Τάξη: Δρακονταειδή Ελένη, Οικονόμου Μαρία – Ιωάννα, Χατζή Ξανθή

3ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Μαυρογιώργου Παρασκευή, Γεράκου Αικατερίνη, Παπαϊωάννου Ιφιγένεια
Β’ Τάξη: Νούσια Ειρήνη, Παπανδρέου Πηνελόπη – Μαρία, Χαρίτος Γεώργιος
Γ’ Τάξη: Κοσμερη Δέσποινα, Κοσμερη Χριστίνα, Μπίσας Χρήστος, Πάλλας Σωκράτης, Στεριάδη Μαρία, Τζήμου Αφροδίτη

4ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Διδασκάλου Εύη – Ευλαμπία, Ντούρου Αφροδίτη Ευφροσύνη, Ρήτα Φρειδερίκη, Σμπόνια Μαριλένα
Β’ Τάξη: Βακάλης Παύλος, Βράκας Χρήστος, Τζιάκος Νικόλαος
Γ’ Τάξη: Τσουμάνης Γεώργιος, Χελά Μαρία, Γιούνη Αγγελική, Κάκου Ραφαέλα

5ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Αρλέτου Μαρία, Κιτσαρά Νικολέτα, Ταπόρα Μαρία, Μερέκου Δέσποινα – Ελευθερία, Ντάτση Σταυρούλα, Τσοφοπούλου Δέσποινα – Γεωργία
Β’ Τάξη: Παπαναστασίου Ναταλία, Παπαδιώτης Θεόδωρος, Παππάς Γεώργιος, Σκανδάλη Ελισάβετ
Γ’ Τάξη: Ιωαννίδης Θεόδωρος, Μπαρμπίση Μαρία, Πατακιούτας Τιμόθεος, Ζαΐμη Ξανθή, Κατσουλίδης Κωνσταντίνος, Παππά Σοφία – Δέσποινα, Τζοβάρα Παναγιώτα

6ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Καραμάνη Ιωάννα – Ειρήνη, Καρανάσιου Ελένη, Βράννου Μαριάννα
Β’ Τάξη: Βότης Σπυρίδων, Κουλίδου Όλγα, Προύσκα Σοφία – Φαίδρα
Γ’ Τάξη: Τσουκάκη Ευαγγελία, Τσίλη Ευαγγελία – Μαρία, Ευθυμιάδη Μαριάνθη, Παπαγεωργίου Αικατερίνη

7ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Τερροβίτης Σταύρος, Καλαμπόκης Νικόλαος, Κουσκούτη Μελίνα – Μαρία, Λαζοκίτσιος Παύλος
Β’ Τάξη: Σοροντίλα Δήμητρα, Φυσέκης Θωμάς, Κοκουθάκη Μαρίνα, Γιαννούτσου Ιωάννα – Μαρία, Θεοδώρου Ζωή, Μπράχου Αικατερίνη, Τσουμάνη Μυρτώ
Γ’ Τάξη: Λιβιτσάνος Παύλος, Σιώζιου Χρυσούλα – Σοφία, Σιώζου Χριστίνα, Τσαντή Ερμιόνη – Μαρία, Καζιάνη Κωνσταντίνα, Οικονόμου Γεώργιος, Δήμος Ιωάννης

8ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Βλάχας Γεώργιος, Μιμηγιάννη Φρειδερίκη, Γκαρτζονίκα Αμαλία, Ζήκου Ευθυμία
Β’ Τάξη: Αθανασίου Ελευθερία, Ζήνα Παυλίνα – Ελευθερία, Μπαμπα Αικατερίνη, Σαράτση Παναγιώτα, 
Γ’ Τάξη: Αλεξοπούλου Μαρία, Βακάλης Πέτρος, Σιόρεντα Ειρήνη

9ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Μήτση Στυλιανή, Ντόλιας Γεώργιος, Δημουλια Ειρήνη
Β’ Τάξη: Φώτος Παναγιώτης – Μιχαήλ, Καρκανάκη Βασιλική, Παπαδημητρίου Άννα
Γ’ Τάξη: Ξυνόγαλου Δήμητρα, Μπαζιαλέκου Παρασκευή, Τσάκη Μαρία

10ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Μηλιώνης Άρης, Χουλιαρα Ραφαήλ, Γιαννιώτη Σπυριδούλα – Άρτεμις, Κελεσίδη Ναταλία
Β’ Τάξη: Γκίνης Τηλέμαχος, Μπαθέκα Φρειδερίκη, Γκούνη Έρρικα – Δήμητρα, Τζίμα Μαρία – Αικατερίνη, Ζώης Κωνσταντίνος, Πανταζή Μελίνα, Παππά Κλειώ – Αναστασία
Γ’ Τάξη: Γκούνη Έρρικα – Σπυριδούλα, Πήχα Ελένη, Ζώη Έλενα – Βασιλεία, Βλαχοπούλου Δέσποινα

11ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Νιτσιάκου Ιολάνδη, Καϊτατζή Σοφία, Μεντής Βασίλειος
Β’ Τάξη: Γιαννοπουλου Μαρία, Τζίμα Γλυκερία, Σπύρου Δήμητρα
Γ’ Τάξη: Ελευθεριάδου Ιωάννα, Μάμθου Αικατερίνη, Τζίμα Αναστασία

Γυμνάσιο Βελισσαρίου
Α’ Τάξη: Καβελίδης Στέφανος, Λεοντάρης Άγγελος, Θεμελή Μελίνα
Β’ Τάξη: Κωσταδήμα Κωνσταντίνα, Σιμοντζίδης Νικόλαος – Στυλιανός, Βράνος Μιχαήλ
Γ’ Τάξη: Θεοδώρου Δέσποινα, Καγιά Ελένη, Φώτου Παναγιώτης

Πρότυπο Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής
Α’ Τάξη: Ντούρου Μαρία, Μπότσιου Σοφία, Πουλιανού Σταυρούλα
Β’ Τάξη: Ζωίδη Βασιλική – Ελένη, Δήμου Ελένη, Ντάτσης Αλέξανδρος, Σιώμου Κωνσταντίνα
Γ’ Τάξη: Κανδρέλη Παρασκευή – Μαρίνα, Καρατζόγλου Έκτωρ – Αθανάσιος, Κωσταδήμα Ναταλία – Γεωργία, Ρόζος Μάριος, Πλιακοπάνου Αλεξάνδρα

1ο Γυμνάσιο Ανατολής
Α’ Τάξη: Γνωστοπούλου Βασιλική, Καλλιαρέκου Ελένη, Αντωνίου Νικόλαος, Τζαχρήστας Παναγιώτης
Β’ Τάξη: Κοραντζόπουλος Μάριος, Χρήστου Ραφαέλα, Κρικώνης Αθανάσιος
Γ’ Τάξη: Γκόδρας Ιωάννης, Βήκα Αντωνία, Γκανιάτσας Γεώργιος

2ο Γυμνάσιο Ανατολής
Α’ Τάξη: Κολιός Θωμάς – Ραφαήλ, Στάμος Ιωάννης – Ταξιάρχης, Μανίκας Παύλος
Β’ Τάξη: Μανίκα Θεοδώρα, Ευθυμίου Βαρβάρα, Σταύρου Αικατερίνη, Κολοκύθα Ηλιάνα
Γ’ Τάξη: Ακρίβος Μάρκος, Καουρ Γκουρμην, Στέργιου Ιωάννα, Χαντζιάρας Βασίλειος

Γυμνάσιο Κατσικά
Α’ Τάξη: Πατακιούτα Ευμορφία, Γουβιά Λαμπρινή, Κάρκαλου Δέσποινα, Τσιούρη Πηνελόπη
Β’ Τάξη:  Κύρκος Δημήτριος, Σχίζα Ευπραξία, Τζαβέλλα Χριστίνα
Γ’ Τάξη: Λέκκα Βασιλική, Δημητρίου Παρασκευή, Τσιάβου Κωνσταντίνα

Γυμνάσιο Λογγάδων
Α’ Τάξη: Αναγνώστου Παύλος, Κιτσάκης Βασίλειος
Β’ Τάξη: Μπίρκος Ηλίας

Γυμνάζιο Μπιζανίου
Α’ Τάξη: Βήκα Αναστασία, Ανδρούτσου Θεμιστοκλής, Γατσιάνη Αλεξάνδρα
Β’ Τάξη: Βρυώνης Κων/νος, Παναρίτη Τζεβαϊρε, Βρυώνης Κων/νος
Γ’ Τάξη: Τσακνή Λαμπρινή, Χήρα Βασιλική, Μόσχος Κων/νος

Γυμνάσιο Περάματος
Α’ Τάξη: Κωστούλας Ηλίας – Παναγιώτης, Τσαλή Κωνσταντίνα, Ντόβας Θεοφάνης – Νικόλαος, Τσώνη Βασιλική
Β’ Τάξη: Πρίσκα Ελευθερία, Χασκή Ειρήνη, Χασκή Όλγα – Κωνσταντίνα, Χολέβα Κωνσταντίνα
Γ’ Τάξη: Μυλωνάς Άγγελος, Χολέβα Σοφία, Τσίκα Δήμητρα, Μπουκοβίνας Θεοφάνης

Γυμνάσιο Σταυρακίου
Α’ Ταξη: Λιαμης Στέφανος, Λιανού Αλεξάνδρα, Μαρκοπουλου Παναγιώτα, Κολιάκη Ραφαέλα, Βότση Μαρία – Άννα
Β’ Τάξη: Παπαπέτρος Παναγιώτης, Λαδιά Αμαλία, Παπαπέτρος Κωνσταντίνος, Ντάσιου Δανάη
Γ’ Τάξη: Κοτσίνα Αναστασία, Σιώζου Μαρίνα, Κοκκινης Ευάγγελος, Πάνου Ζωή, Παπαδοπούλου Ευαγγελία, Μπονόβα Αναστασία – Μαριάνα, Χήτας Γεώργιος

Γυμνάσιο Κουτσελιού
Α’ Τάξη: Μπαρτζώκας Παναγιώτης, Βλέτσος Φίλιππος, Σκουτελιάς Πέτρος
Β’ Τάξη: Κούτλα Αδαμαντία, Γιωτίτσα Ιωάννα, Λάμπρου Βασιλική
Γ΄Τάξη: Μπακογιάννη Μαρία, Αγγέλη Λαμπρινή, Θωμαΐς Αντριάνα

Γυμνάσιο Πεδινής
Α’ Τάξη: Καμαρέτσου Ειρήνη, Γόγολος Κωνσταντίνος, Κατσίκη Χριστίνα
Β’ Τάξη: Σαββίδου Βασιλική, Γκούμα Ευαγγελία, Παπαζυγούρας Αλέξιος
Γ’ Τάξη: Βασιλείου Μαρία, Παπακώστας Βασίλειος, Παπαδόπουλος Ευάγγελος

Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο
Α’ Τάξη: Τάτσης Βασίλειος
Δ’ Τάξη: Λόζιου Φρειδερίκη
Ε’ Τάξη: Λώλη Λυδία, Παγώνας Ευάγγελος

Αρσάκειο Γυμνάσιο
Α’ Γυμνασίου: Μαρτίνη Αλίκη, Σιαφάκας Γεώργιος – Στέφανος, Βλάχου Βασιλική – Κυβέλη
Β’ Γυμνασίου: Γκορέζη Στασινή, Λελοβίτης Λάμπρος, Αναγνωστοπούλου Ελένη
Γ’ Γυμνασίου: Δελαπόγλου Βασιλική, Σίντου Ευαγγελή, Ζήκου Έλλη

Δωδωναία Εκπαιδευτήρια – Γυμνάσιο
Α’ Τάξη: Καψάλη Θεοδώρα – Σπυριδούλα, Μπέλλος Αναστάσιος, Πασχόπουλος Ιωάννης, Τσουτσοπλίδης Αναστάσιος, Μαντζάρας Παναγιώτης, Μπαράτσα Σταματία – Μαρία, Πασχόπουλος Ηλίας, Πουλόπουλος Δημήτριος, Ιωαννίδη Αρχοντία, Λέττα Γιούλικα, Μοσχούλη Ευγενία
Β’ Τάξη: Πετσιμέρης Νικόλαος, Καλιαμούρη Μαργαρίτα, Καννη Λαμπρινή, Καρκαμπούνα Μαρία, Καροππι Βασιλική – Αικατερίνη
Γ’ Τάξη: Μπουρνάκα Μαρκέλλα, Πασχόπουλου Κασμηρία – Ιωάννα, Τσουτσοπλίδης Βασιλείος, Καψάλη Μελίνα, Τολίδου Ηλιάνα, Τσιακούμη Αναστασία

Ιδιωτικό Γυμνάσιο «ΓΕΝΕΣΙΣ»
Α’ Τάξη: Γκοντόρα Μαρία – Δήμητρα, Σταμάτης Λάμπρος, Εξάρχου Χριστίνα
Β’ Τάξη: Ιωάννου Ορφέας, Λάνταβος Γεώργιος, Λιάμη Αφροδίτη, Ντίνος Σταύρος, Σταύρου Αναστασία, Τσουμάνη Μαρία
Γ’ Τάξη: Κωστής Σπυρίδων, Σιαράβα Όλγα, Σιούλας Αλέξανδρος, Τζέλη Άννα, Παππάς Κων/νος

Μουσικό Σχολείο Ιωαννίνων
Γυμνάσιο
Α’ Τάξη: Τσίρκα Βασιλική – Σπυρίδουλα, Παππά Αγνή, Νίκα Ελευθερία
Β’ Τάξη: Σιαπάτης Άγγελος, Τσέφος Ιωάννης  – Ορφεύς, Πέτσιου Χρυσοβαλάντω
Γ’ Τάξη: Μπάρλα Βιολέττα, Μέρτζιου Βεατρίκη, Μπράχου Τζένη
Λύκειο
Α’ Τάξη: Μυλωνά Ισμήνη – Χρυσούλα
Β’ Τάξη:  Μπάσιου Δήμητρα, Γκέρτσος Κωνσταντίνος – Μάριος
Γ’ Τάξη: Ζαπάντη Αθανασία, Λώλη Μαρίνα, Σαπρίκης Άρης – Γεώργιος

ΛΥΚΕΙΑ
1ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Πλακαλη Ζωή, Γεωργαρά Κίτσου Ηλιάνα
Πυρώτης Ιωάννης, Φίλη Χριστιάννα, Δήμας Γρηγόρης
Β’ Τάξη: Ντουχανιάρη Μελίνα Ανθή, Καραμάνης Θωμάς, Λιβιτσάνος Πέτρος, Χατζή Ειρήνη
Γ’ Τάξη: Μπαρμπίσης Χρήστος, Σαϊνη Δήμητρα Αναστασία, Δρίκου Μυρτώ, Καρακώστας Χαράλαμπος, Παππά Χριστιάνα

2ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων 
Α’ Τάξη: Βακάλη Κλειώ, Τσιρώνη Ναταλία, Σταλίκα Δήμητρα – Δέσποινα, Τσιάβου Μαρίνα
Β’ Τάξη: Μήτσης Νικόλαος, Παλιάγκα Ελπίδα, Μυλωνά Ιωάννα
Γ’ Τάξη: Κοκκώνης Γρηγόρης, Τριφύλλης Χαράλαμπος, Καλουϊάν Φλορίν – Σεμπαστιάν

3ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων 
– Επιφάνειος Σχολή
Α’ Τάξη: Βελογιάννη Βασιλική, Κολόκας Ηρακλής, Νούσια Μαρία, Τσουκανέλη Άννα
Β’ Τάξη: Παπασπύρου Φωτεινή, Νάσιου Κωνσταντίνα, Εφαπλωματά Κωνσταντίνα 
Γ’ Τάξη: Κολιός Βασίλειος, Τζαβάρα Νεφέλη – Παναγιώτα, Λογοθέτης Άρης, Παπαδιαμάντη Κωνσταντίνα, Πότσικα Φαίδρα, Ρούσης Γεώργιος

4ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων – Ακαδημία
Α’ Τάξη: Κοσμά Αμαλία, Σισμανίδη Χριστίνα, Γαβρίλας Αλέξανδρος
Β’ Τάξη: Βακαλόπουλος Δημήτριος, Καραμήτρου Αικατερίνη, Λάνταβου Ειρήνη
Γ’ Τάξη: Παπαγεωργίου Ναταλία, Παργανά Ελένη, Σιντόρης Ιωάννης, Καλογήρου Ευάγγελος

5ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Κλεισούρα Θεοφανία, Ιωάννου Ναταλία, Καρκανάκη Βαρβάρα
Β’ Τάξη: Καραγιάννη Ελένη, Μπίλλα Ευαγγελία Ζωή, Κανούρα Αγαθή Γεωργία, Φούκα Νικολέττα, Χάλα Ευανθία
Γ’ Τάξη: Μαστακούλης Κωνσταντίνος, Ζιάκας Γεώργιος, Γκόγκου Ευαγγελία Αναστασία, Τσιρώνη Βασιλική

7ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Βασιλείου Γεωργία, Ντόντη Άννα, Γιούνη Βασιλική, Δασούλα Μαρία – Γεωργία, Ιωαννίδης Γεράσιμος, Αλεξίου Μυρτώ
Β’ Τάξη: Ντούκα Ηλιάννα, Ρώσσης Κωνσταντίνος, Τσαβαλας Βασίλειος
Γ’ Τάξη: Κολιός Νικόλαος – Γαβριήλ, Βασιλείου Ευάγγελος, Γιώτη Αντιγόνη, Μάρκου Παρασκευή, Μπέγκα Σοφία, Γιώτης Μάριος, Πολύμερου Νεφέλη, Στράτος Φιλάρετος, Τσουμάνη Ιωάννα

8ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Δόσης Βασίλειος Αλέξανδρος, Βράνος Δημήτριος, Τασιούλας Γεώργιος
Β’ Τάξη: Ιωάννου Παύλος, Καγιάς Αντώνιος, Στασινού Παρασκευή, Τσουμάνη Σωτηρία
Γ’ Τάξη: Νταβώνης Χριστόδουλος, Τασιούλα Ζαχαρούλα, Κοκουθάκης Λάμπρος, Μαρη Λυδία

9ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Αναγνώστου Πηνελόπη – Μελίνα, Ντάσιου Ουρανία, Χάϊδου Μαρίνα
Β’ Τάξη: Βασιλείου Αλεξάνδρα, Μπατσα Παναγιώτα, Πέτσιου Σοφία
Γ’ Τάξη: Γκόγκου Αικατερίνη, Κοτσίνα Παρασκευή, Πολύζου Μαρία

Γενικό Λύκειο Ζωσιμαίας Σχολής
Α’ Τάξη: Καρατζόγλου Φοίβη – Πολυξένη, Γκέκα Μαρία, Δρόσου Βασιλική, Λεονταρη Χριστίνα, Παππά Ίρις, Σταλίκας Αναστάσιος, Τέλλη Χριστίνα, Τζαχρήστας Ιωάννης, Τσιμιχοδημος Αχιλλέας
Β’ Τάξη: Τσατσαρώνης Θεόδωρος, Καχριμάνη Άννα, Κονοφαου Δανάη Ελευθερία
Γ’ Τάξη: Βακάλη Μαρία, Κατσούρα Ελευθερία, Καφφέ Δέσποινα, Πέτσιος Θεόφιλος – Γεώργιος

Εσπερινό Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Β’ Τάξη: Κλούρα Ζωίτσα
Γ’ Τάξη: Κιτσώνη Σπυριδούλα, Αδαμαντιάδη Γαρουφαλιά, Σταμαλέκας Κωνσταντίνος
Δ’ Τάξη: Τζιόρα Ναταλία, Ψαρράς Ηλίας – Ιάσων, Μπαϊκούση Καλλιόπη, Λέντη Όλγα

Γενικό Λύκειο Ανατολής
Α’ Τάξη: Πατσούρα Αλεξάνδρα, Μπατσή Χρυσούλα, Τσουμάνης Ιωάννης, Μπαλιάτσα Αλεξάνδρα
Β’ Τάξη: Ρήνα Ανδρομάχη, Κρικώνη Χριστίνα, Παπαγιάννη Ελένη
Γ’ Τάξη: Κατωγιάννη Ιφιγένεια, Βακάρου Γεωργία, Πατσούρα Αικατερίνη

Ειδικό Επαγγελματικό Λύκειο Ιωαννίνων
Β’ Τάξη: Χριστιάς Βασίλης
Γ’ Τάξη: Τσουμάνη Αφροδίτη

1ο Επαγγελματικό Λύκειο Ιωαννίνων
Γ’ Τάξη: Παντούλας Βασίλειος, Αγγελόπουλος Τρύφωνας, Παπαβασιλείου Αλέξανδρος

2ο Εσπερινό Επαγγελματικό 
Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Ιωάννης Τζιμογιάννης – Μάμαλης, Κωνσταντίνος Σοκόλης, Αντώνιος Ντούσκος
Β’ Τάξη: Ελένη Ράμμου, Νεκτάριος Παπαδόπουλος, Λαμπρινή Δαρδαμάνη
Γ’ Τάξη: Νικολίτσα Σοφία, Χασταζέρη Ευφημία, Γιαμπουράνη Χριστίνα
Δ’ Τάξη: Αλεξίου Οσία, Θάνου Αλίκη, Ιωάννου Παναγιώτης, Τομαρά Ελένη

3ο Επαγγελματικό Λύκειο Ιωαννίνων
Β’ Τάξη: Αρβανίτη Δανάη
Γ’ Τάξη: Χαμίση Ανθή, Αλ Αντάση Μάριαμ, Αυγερινού Μαργαρίτα

6ο Ημερήσιο Επαγγελματικό 
Λύκειο Ιωαννίνων
Β’ Τάξη: Βασαγιώργη Αικατερίνη, Παπαθεμελής Χαρίλαος, Γεωργίου Χαράλαμπος
Γ’ Τάξη: Κοσμάς Λάμπρος, Ψωμοδότη Μαρίνα, Πανταζής Δημοσθένης

Γενικό Λύκειο Πεδινής
Α’ Τάξη: Μουμουρη Αθηνά, Σίντος Ευθύμιος, Κωστούλας Ευάγγελος
Β’ Τάξη: Γατσιάνη Ελευθερία, Γώγου Θεοδώρα Ισαβέλλα, Γκιουζη Ανδριάννα
Γ’ Τάξη: Γκόγκος Σωκράτης, Τόλη Παρθενία Ειρήνη, Αντωνίου Θωμάς, Παπακώστας Ιωάννης

Αρσάκειο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Α’ Τάξη: Δελαπόγλου Κυριακή, Παγούνας Αναστάσης, Τόλη Αλεξία

«Μαρούλειο» Γενικό Λύκειο Κατσικά
Α’ Τάξη: Βλάχος Αντώνης, Γκεσούλη Τατιάνα, Αποστόλου Νικόλαος, Τσαπαρλής Ιωάννης
Β’ Τάξη: Δαβής Ελευθέριος, Αραπισόνογλου Ελευθερία, Πλούμπη Αικατερίνη, Πουλιάνα Ειρήνη, Τσίκου Φρειδερίκη
Γ’ Τάξη: Σκανδάλη Παναγιώτα – Ραφαηλία, Παππά Δανάη – Ευαγγελία, Σκορίλα Κων/να, Γκεσούλη Χριστίνα, Μαντζιάρα Θεοδώρα, Τσιάβου Σοφία

Δωδωναία Εκπαιδευτήρια
Α’ Τάξη: Μότσης Νικόλαος, Κόντου Στεφανία, Κίτσης Θεόδωρος Ιωάννης
Β’ Τάξη: Νάσιου Μαρία, Πάντου Βασιλική, Γκλαντζούνη Γαρυφαλλιά, Ζολώτα Στεφανία, Λαμπράκη Μαρία Μαρλεν, Μπέγκα Νικολίνα, Φώτου Γεωργία
Γ’ Τάξη: Καστανιουδάκη Πολυνίκη, Κουναβη Ελευθερία, Ράπτη Ερασμία, Βαρτζιώτη Αικατερίνη Δανάη, Βλάχου Αλεξάνδρα, Γεωργίου Δημήτριος, Γιουγλή Ουρανία, Γκουρμπατση Πετρούλα Εβελίνα, Ζωη Κασσιανη Παρασκευή, Καλογεράκης Εμμανουήλ, Κολιού Ανδρομάχη, Μπαράτσας Μάρκος, Μπολονέζος Γεώργιος, Νικολάου Αδαμαντία, Νίκου Κυβέλη, Σιαφάκα Αγγελική, Τόλης Φώτιος, Τοσούνογλου Αγγελική, Τρεμπελης Κωνσταντίνος Πάρης, Τσιακτσίρας Μήλιος Παναγιώτης, Τσιόκας Ελευθέριος, Ανδρέου Ηλιάνα Ασπασία, Βεργώνη Βικτωρία, Γκόλια Μαρία, Δρούβης Νικόλαος, Κορκοντζέλος Περικλής Γεώργιος, Μακρής Γεώργιος, Μέρμηγκα Αγγέλη Σοφία, Μητσόπουλος Θωμάς, Μητσόπουλος Νικόλαος, Μπαστης Άγγελος, Μπερής Ευάγγελος, Παπαδημητρίου Άννα, Παπαδιώτης Πέτρος, Παπαπέτρος Γεώργιος, Σιαράβα Ηλιάνα, Σιώζος Κωνσταντίνος, Σκαπινάκης Λάμπρος

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΝΕΣΙΣ
Α’ Τάξη: Κάλλου Ελπίδα, Λιάμη Βαϊα, Μπόζιος Άγγελος, Μύταρη Ελένη – Ουρανία, Παππά Αικατερίνη, Μήτσης Αλέξανδρος – Άγγελος, Παπαδημητρίου Ιάσονας, Γαλάνη Μαριάννα
Β’ Τάξη: Λαμπρόπουλος Παναγιώτης, Βάτσιος Βύρων, Ελευθερίου Διογένης, Κεφαλίδου Αθηνά, Βασιλάκης Σπυρίδων,
Γ’ Τάξη: Πίκουλα Χριστίνα, Δήμα Ανδριάννα, Ιωάννου Νεφέλη, Παπαδόπουλος Αλκίνοος – Σπυρίδων, Τζαμουράνου Αθηνά, Βλέτσας Σπυρίδων, Βαρδάκα Παρασκευή, Γούσια Μελίνα, Αγγέλη Μαρία, Κωσταμένας Γεώργιος, Ντασταμάνη Αθηνά

ele.gr
Epirusblog Gr
5 of 5
Γιάννενα: Ο Δήμος Ιωαννιτών βραβεύει τους αριστούχους μαθητές
Epirusblog Gr
5 of 5
Ιωάννινα 7368873724686371231
Σχόλια

Τα Ελληνικά online καζίνο

Η τεχνολογία όσον αφορά τον διαδικτυακό τζόγο και ειδικότερα τα  online   casino ,   έχει ξεκινήσει το 2000  όπου  και  είχαμε το λαν...

Διάβασε τα πάντα για το νόμιμο στοίχημα online στο Betmasters.gr
item