Δευτέρα (21-11-2016) και ώρες από 18.00 έως 01.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Μεγαλόχαρη – Μεσόπυργος – Μηλιανά – Γρέβια – Πηγές.
Τρίτη (22-11-2016) και ώρες από 18.00 έως 01.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Μελάτες – Κάτω Αθαμάνιο – Αθαμάνιο – Τετράκωμο – Μεσούντα.
Τετάρτη (23-11-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Πέρα Καλεντίνη – Διχομοίρι – Ρετσιανά – Καστανιά – Ελάτη – Αστροχώρι – Ξηρόκαμπος – Βελεντζικό – Άνω Καλεντίνη.
Πέμπτη (24-11-2016) και ώρες από 18.00 έως 01.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:Ζυγός – Μαρκινιάδα – Διάσελλο- -Άνω Πέτρα – Δημαριό – Κλειδί – Περδικορράχη – Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά.
Παρασκευή (25-11-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκούπα – Δαφνωτή – Άγναντα – Καταρράκτης – Κτιστάδες – Μελισσουργοί.
Σάββατο (26-11-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κάτω Καλεντίνη – Δίστρατο – Ανεμορράχη – Καλλονή – Κυψέλη – Ράμια – Λεπιανά – Μικροσπηλιά – Άνω Γραικικό – Κάτω Γραικικό – Ροδαυγή – Πιστιανά.
artabest.net