epirusblog

Ο δήμος βράβευσε τους καλύτερους μαθητές

Το αδιαχώρητο δημιουργήθηκε στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου την Κυριακή, καθώς ο Δήμος Ιωαννιτών βράβευσε όλους τους μαθητές και μαθήτ...

Ο δήμος βράβευσε τους καλύτερους μαθητέςΤο αδιαχώρητο δημιουργήθηκε στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου την Κυριακή, καθώς ο Δήμος Ιωαννιτών βράβευσε όλους τους μαθητές και μαθήτριες που αρίστευσαν τη χρονιά που πέρασε στα γυμνάσια και τα λύκεια της περιφέρειάς της. 

Κυριολεκτικά όλους όμως, αφού φέτος για πρώτη φορά βραβεύτηκαν οι αριστεύσαντες από το σύνολο του....
καλλικρατικού Δήμου και όχι ανά δημοτική ενότητα. Έτσι, το Πνευματικό Κέντρο γέμισε παιδιά, γονείς και φίλους την Κυριακή, ενώ παρόντες ήταν και επίσημοι. 

Πλην του δημάρχου και οικοδεσπότη Φίλιππα Φίλιου, παραβρέθηκαν ο πρύτανης Τριαντάφυλλος Αλμπάνης, πολλοί δημοτικοί σύμβουλοι, η περιφερειακή διευθύντρια εκπαίδευσης Δώρα Χουλιαρά κ.α. 

Στη σύντομη ομιλία του, ο κ. Φίλιος τόνισε τη σημασία της εκπαίδευσης για τη νεολαία και την ανάγκη της μάθησης «για να γίνουν τα παιδιά μας καλύτερα από εμάς».


1o λύκειο 
ΤΑΞΗ Α’
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΧΑΡΙΣΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΒΡΑΒΟΡΙΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΠΟΥΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΙΤΣΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΓΚΡΕΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΠΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2ο λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓ.-ΣΙΜΕΛΑ Κ
ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΓΩΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΗ
ΓΚΟΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


3ο λύκειο

ΤΑΞΗ Α’
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΕΑΤΡΙΚΗ
ΣΤΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΜΑΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΣΓΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΣΟΥΚΟΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΛΑΒΑ ΑΓΝΗ
ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4ο λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓ.-ΕΜΜΑΝ.
 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΥΡΙΑΖΙΚΙΔΗ ΟΛΓΑ
ΛΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΡΑΠΤΗ ΜΑΤΙΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


5ο λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΦΩΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΖΑΓΑΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΑΠΕΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΖΙΑΒΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΜΗΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Λύκειο Ζωσιμαίας
ΤΑΞΗ Α’
ΒΥΝΙΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΜΑΛΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
ΜΠΑΡΚΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΤΖΙΜΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΖΟΥΜΠΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤ.
ΤΑΞΗ Γ’
ΒΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

7ο λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΕΠΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΦΛΙΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΡΙΝΤΖΗ ΑΛΙΚΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΑΡΥΩΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΛΩΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

8ο λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΜΟΣΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΝΘΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΟΥΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΒΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9ο λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΚΑΣΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΚΡΙΒΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΝΤΟΥΡΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΤΣΙΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΜΠΟ ΣΑΛΕΧ ΝΑΝΤΙΑ

Μουσικό λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΡΑΝΤΟΓΛΟΥ-ΜΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΔΟΣΗ ΗΛΙΑΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΠΙΡΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Εσπερινό λύκειο
ΤΑΞΗ Α’
ΛΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΤΑΚΑΛΕΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΠΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘ.-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΝΤΟΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΗΜΑΤΣΑ ΤΡΙΑΔΑ
ΤΑΞΗ Δ’
ΑΓΓΕΛΗ ΖΩΗ
ΒΗΡΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ
ΚΕΦΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ


1ο ΕΠΑΛ
ΤΑΞΗ Α’
ΜΠΕΣΤΑ ΣΙΜΟΝΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΕΣΙ ΑΡΝΤΙΤ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΕΠΑΛ
ΤΑΞΗ Γ’
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΤΑΞΗ Δ’
ΤΣΙΒΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

3ο ΕΠΑΛ
ΤΑΞΗ Α’
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΝΤΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6Ο ΕΠΑΛ
ΤΑΞΗ Α’
ΛΙΤΣΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΧΗΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΖΗΚΟΒΕΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΕΠΑΣ
ΤΑΞΗ Α’
ΝΙΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΙΑΦΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΠΟΛΛΟ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΤΟΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΛΙΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Λύκειο Ανατολής
ΤΑΞΗ Α’
ΜΑΓΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΑ
ΝΤΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΜΑΚΡΕΣΙΑ ΒΑΪΤΣΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΓΚΙΑΤΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΠΛΑΤΗ ΕΛΕΝΑ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΛΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ


«Μαρούλειο» λύκειο Κατσικά
ΤΑΞΗ Α’
ΠΡΕΝΤΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΣΙΟΥΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΖΩΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΡΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΚΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


Λύκειο Πεδινής
ΤΑΞΗ Α’
ΘΕΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ
ΝΑΚΚΑΣ ΝΙΚΗΦ.-ΝΙΚΗΤΑΣ
ΤΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΦΩΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΤΕΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΣΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΝΑΣΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΑ


Λύκειο Δωδωναίων
ΤΑΞΗ Α’
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΛΕΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΠΟΥΤΣΟΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΓΥΜΝΑΣΙΑ

1ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΣΚΟΥΦΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΚΟΥΦΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΤΑΞΗ Β’
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΓΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΥΡΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΛΟΥΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


2ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΖΩΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΣΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΟΥΙΑΝ ΦΛΟΡΙΝ-ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
ΤΑΞΗ Β’
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΑΛΙΚΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
ΤΣΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΚΟΡΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΚΟΡΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΣΒΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΡΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΒΩΤΤΗ ΧΑΪΝΤΙ ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ
ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΠΟΛΥΝΙΚΗ
ΚΑΦΦΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΟΥΝΑΒΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΠΕΓΚΑ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΖΙΟΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΔΑΜΟΥ ΟΛΓΑ
ΚΑΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ
ΠΡΙΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΖΙΩΡΗ ΗΛΙΑΝΝΑ
ΜΠΑΡΜΠΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΡΑΤΟΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΖΙΑΒΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΩΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΠΑΣΙΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΣΤΑΘΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΩ-ΑΝΝΑ
ΖΙΑΒΡΟΥ ΒΑΓΙΑ
ΚΡΙΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑ

6ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΕΡΡΟΒΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΙΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΤΣΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΘΑΛΕΙΑ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΕΡΜΗΓΚΑ-ΑΓΓΕΛΗ

7ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΚΟΛΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΔΡΙΚΟΥ ΜΥΡΤΩ
ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΩΣΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΑΝΤΑ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΑΞΗ Γ’
ΚΟΛΥΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΛΑΪΟΥ ΑΝΝΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ
ΤΡΑΓΑΝΗ ΙΟΥΛΙΑ
ΤΣΑΚΤΣΙΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

8ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΠΛΑΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ


9ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΙΝΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΒΕΖΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΖΙΡΙΑΝ-ΧΟΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΝΤΕΝΑ
ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΦΛΩΤΣΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΓΙΩΤΗ ΑΡΕΤΗ
ΚΩΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

10ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ
ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΓΚΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΑΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΙΠΕΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ
ΣΙΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΒΑΖΙΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΖΑΓΑΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ


11ο γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΝΤΟΥΤΣΗ ΒΑΓΙΑ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΝΤΟΝΤΗΣ ΖΗΣΗΣ
ΜΠΟΧΤΗ ΕΡΜΙΟΝΗ
ΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πειραματικό γυμνάσιο Ζωσιμαίας
ΤΑΞΗ Α’
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΤΟΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΣΙΟΝΤΗ ΗΡΩ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΡΙΖΟΥ ΙΡΙΣ-ΕΛΛΗ
ΤΑΞΗ Γ’
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΛΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Γυμνάσιο Βελισσαρίου
Α’ ΤΑΞΗ
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΖΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΝΤΑΒΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
ΤΖΩΤΡΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

Β’ ΤΑΞΗ
ΔΙΒΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΜΑΛΙΝΙ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΛΟΥΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Γ’ ΤΑΞΗ
ΚΑΓΙΑΣ ΧΡΙΣΟΤΦΟΡΟΣ
ΓΑΒΡΙΛΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΗ


Γυμνάσιο Σταυρακίου
ΤΑΞΗ Α’
ΒΑΔΙΒΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΕΛΕΝΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΦΑΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΔΑΜΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΣΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΡΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

Μουσικό γυμνάσιο
ΤΑΞΗ Α’
ΤΖΙΟΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΛΩΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΑΠΡΙΚΗΣ ΑΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΓΚΟΓΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΔΟΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Ειδικό Επαγγελματικό γυμνάσιο
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΪΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ


1ο γυμνάσιο Ανατολής
ΤΑΞΗ Α’
ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΗΤΑ ΝΙΚΗ
ΤΣΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΤΣΙΡΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΓΡΕΤΣΙΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΝΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΚΑΡΕΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΣΑΟΥΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ

2ο γυμνάσιο Ανατολής
ΤΑΞΗ Α’
ΒΑΚΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΙΑΡΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΩΑΝΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΔΗΜΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΦΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γυμνάσιο Περάματος
ΤΑΞΗ Α’
ΛΙΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΝΤΟΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΟΥΠΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΣΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΜΠΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ
ΤΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΩΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΓΚΟΥΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Γυμνάσιο Πεδινής
ΤΑΞΗ Α’
ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΖΩΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΜΠΑΛΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΔΕΜΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Γυμνάσιο Μπιζανίου
ΤΑΞΗ Α’
ΤΟΛΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΤΖΙΜΑ ΑΝΝΑ
ΚΩΣΤΗ ΟΛΓΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΛΑΓΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΦΕΤΑΧΟΥ ΑΡΓΙΟΛ

Γυμνάσιο Κατσικά
ΤΑΞΗ Α’
ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΔΑΝΑΗ
ΤΑΞΗ Β’
ΜΑΤΑΚΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΑΛΥΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΚΑΤΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΞΗ Γ’
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ
ΓΚΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Γυμνάσιο Κουτσελιού
ΤΑΞΗ Α’
ΨΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΙΑΣΩΝ
ΓΚΕΣΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΚΛΗΤΣΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΗΚΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΤΖΑΛΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΓΟΥΛΑ ΑΝΝΑ-ΑΝΘΟΥΛΑ

Γυμνάσιο Λογγάδων
ΤΑΞΗ Β’
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γυμνάσιο Δωδωναίων
ΤΑΞΗ Α’
ΤΟΣΟΥΝΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΖΩΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΤΑΞΗ Β’
ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΑΠΗ
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΙΩΑΝΝΑ
ΤΑΞΗ Γ’
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΛΑΧΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΛΑΡΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Γυμνάσιο εκπαιδευτηρίων Γένεσις
ΤΑΞΗ Α’
ΒΑΡΔΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΑΣΤΑΜΑΝΗ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΜΠΕΛΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΟΙΚΙΑΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γυμνάσιο Ντουραχάνης
ΤΑΞΗ Α’
ΒΑΡΔΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΑΣΤΑΜΑΝΗ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΤΑΞΗ Β’
ΜΠΕΛΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΟΙΚΙΑΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Γιάννενα 860365357195572639

ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ

item